Preemia Foodsi juhatuse esimehe Kuldar Leisi sõnul on töötajate puhul oluline sära silmis.
„Värbamine on meie äris määrava tähtsusega, kas me leiame neid nutikaid üles, kes meie sektorit edasi viivad, või mitte," rääkis Leis tänasel Sampo Liidrite Foorumil. Sampo Pangas peaks olema hetkel kuskil 10% nutikaid inimesi.
„Turunduses on nutikaid inimesi, seal tuleb vaadata, mis mujal maailmas toimub ning küsida kaupmeeste käest, mida oodatakse järgmiseks perioodiks," sõnas Leis.
Turu-uuringuid või süvaanalüüsi ei ole meie valdkonnas võimalik teha, seega on vaja neid nutikaid inimesi, lisas ta. „Meile tuli tööle üks tudeng otse ülikoolist, kellel on osaliselt sobiv haridus ja põhiline oli tema suhtumine ja iseloom ning tal oli sära silmis," lausus Leis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Sära silmas on oluline. Eestlastel ei ole häda midagi, minge mujale ja saage tegijaks ning tulge võib-olla tagasi," rõhutas Leis.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!