Alyona Stadnik • 28. detsember 2012 kell 7:25

Rein Kilk kiidab CF&Si meeskonda

Äripäev valib ka tänavu aasta ärimeest. Aasta ärimees 1995 Rein Kilk ütleb, et tänavuse aasta ärimehe tiitlit väärib vedude vahendamisega tegeleva ettevõtte CF&S meeskond.

"CF&S seltskond on mulle jätnud väga sihikindla ja väga potentsiaalse meeskonna mulje. Ma olen nendega kokku puutunud ning tean, et tegemist on väga tõhusa meeskonnaga," märkis Kilk.

Ta lisas, et CF&S alustas tegevust 1997. aastal ning nende tegemised on olnud muljetavaldavad. "Nad on liikunud edasi ülesmäge ning tugevndavad Eesti ekspordisfääri - mis on oluline," lausus Kilk.  

Edukaima Eesti kapitalil logistikafirma CF&S suuromanikud on Tarmo ja Karin Nurmetalo.

TASUB TEADA

Aasta ärimees on 1993. aastast Äripäeva väljaantav tiitel, mis omistatakse aasta jooksul enim silma paistnud ärimehele. 2012. aasta aasta ärimehe tiitli võitja avalikustab Äripäev oma 9. jaanuari kaaneloos. Finalistide hulka jõudsid sel aastal Eesti ühe kiiremini kasvava, ülikasumliku, mobiilimänge tootva idufirma Creative Mobile asutaja ja juht Vladimir Funtikov, tänavu jõuliselt haaret laiendanud ettevõtjad Heiti Hääl ja Oleg Ossinovski, Eesti ühe edukama idufirma GrabCAD üks asutaja ja juht Hardi Maybaum ning edukaima Eesti kapitalil tegutseva vedude vahendamisega tegeleva ettevõtte CF&S omanikud Karin ja Tarmo Nurmetalo.

Hetkel kuum