EAS toetab konverentside korraldamist Eestis

Indrek Kald 31. märts 2014, 12:44

EAS avab Eestis korraldatavate rahvusvaheliste konverentside ja ürituste toetamise meetme.

EASi regionaalarengu keskuse direktor Monica Hankovi sõnul on meetme eesmärgiks suurendada väliskülaliste ööbimiste arvu Eestis ja vähendada turismi hooajalisust.

"Toetust saab taotleda rahvusvaheliste konverentside, kultuuri- ja spordiürituste kavandamiseks ja läbiviimiseks ning nendega seotud turundustegevusteks välisriikides. Toetuse andmisel eeldatakse Eestit tutvustavate turundustegevuste läbiviimist ürituse planeerimise ja toimumise käigus," lisas ta pressiteates.

Toetust saab taotleda konverentside läbiviimiseks, mis kestavad vähemalt kolm järjestikkust päeva. Tingimuseks on seatud, et Harjumaal peab olema konverentsi välisosalejate ööbimiste koguarv vähemalt 500 inimest ja väljaspool Harjumaad toimuva konverentsi puhul 300 inimest.

Kultuuri- ja spordiürituste programm peab olema kavandatud vähemalt kahele järjestikkusele päevale ning üritusega seotud minimaalne väliskülastajate ööbimiste koguarv on 2000.

Taotlusi saab esitada 15. maini. Toetuse andmisel lähtutakse Eesti riiklikust turismiarengukavast aastateks 2014–20.

EAS korraldab meetme tingimusi tutvustavad infopäevad 15. aprillil Tallinnas ja 16. aprillil Tartus. Toetuse andmist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. March 2014, 12:45
Otsi:

Ava täpsem otsing