Uued trendid vannitoas: kivivann, Swarowski kristallidega segisti ja vaigust keraamilised plaadid

Vannis kümblemine on nauding ja lõõgastav rituaal, mis pühib meelest stressi, argipäevamured ja soojendab jahedatel õhtupoolikutel. Kuid pesuruumi sisustades tuleks vanni valikul lisaks selle kujule, vormile ja värvile silmas pidada ka vanni materjali – kõige vastupidavamad, naturaalsemad ja ilusamad on kahtlemata kivist vannid.

„Esimese asjana räägib kivivanni kasuks loomulikult nende pikaealisus ja vastupidavus, teiseks nende looduslikud omadused ning kolmandaks valiku mitmekesisus – kivivanne saab tellida täpselt sellise värvi ja kujuga nagu hing ihaldab. Neid on nii ümaraid, nurgelisi, lainetavaid, samuti aknalaua või kraanikausiga ühte sulanduvaid ning klassikalisi jalakestel. Võimalusi on tõesti palju,“ tutvustab Anni Nõgu suurima valikuga Eesti sisustussalongist Kodustuudio OÜ.

Naturaalsest materjalist kivivanne valmistatakse mitmeid erinevaid värvitoone nagu ka plastik- ja malmvanne, kuid erinevus viimatinimetatutega esineb nii vastupidavuses kui ka tooteomadustes. Näiteks on kivivannil äärmiselt lihtne värskendada välimust ning parandada värvikahjustusi, mis jäävad teravaimalegi silmale täiesti märkamatuks. Kuna 25-aastase garantiiga standardse 1,60 meetri pikkuse kivivanni kaal on umbes 100 kilogrammi, on tegemist teiste kõrval oluliselt stabiilsema ning samal ajal palju paremini sooja hoidvama materjaliga.

Keskkonnasõbralikult toodetud vann on väga vastupidav välistele keskkonnamõjudele, jäädes kahjustamatuks vee, kemikaalide ja UV-kiirguse poolt. Vastavalt kliendi soovile valmistab tehas samasse komplekti kuuluva kivist kraanikausi ning tualettpoti ja võib kaunistada need glitrite või marmorimitatsiooniga. Muide, kivivanne saab tellida ka massaažidüüsidega.

Et oma vannituppa veelgi enam luksust ning eripära tuua, soovitab Anni Nõgu tutvuda ka uusima segistivalikuga.

„Kroomikarva segistid on muutunud ehk liialt tavapäraseks. Põnevate värvitoonide kõrvalt pakume näiteks Swaroski kristallidega kaunistatud segisteid, mis ei jää kellelegi märkamatuks või laias valikus erinevaid viimistlusi. Kliendid hindavad vannitoa- ja köögiaksessuaarides eripära ja unikaalsust, mida pakuvad näiteks Fatini, Effepi  ja Giulini. Eristumise kõrval pole vähem oluline ka kvaliteet, mis aasta aastalt aina paraneb – näiteks täiesti keskmise hinnaklassiga Nova Service annab isegi oma vannitoa aksessuaaridele 25-aastase garantii.“

Ta lisab, et Kodustuudio klientide seas on väga suurt tähelepanu pälvinud ka uued täiesti erilised plastikvaiguga keraamilised vannitoaplaadid, mis pärinevad vanast tuntud disainiriigist Itaaliast. Keraamilised Mirage-plaadid on uus ja trendikas võimalus oma kodus senisest veelgi modernsemaks ja huvitavamaks muuta. Plastikvaiguga plaate on sortimendis 20 ning nende suurus on 89*179 cm. Kuna tegemist on formaadilt suurte ja väga efektsete keraamiliste plaatidega, sobivad need ruumidesse aktsenti looma ka ühe- või kahekaupa.

Hispaania keraamiliste plaatide tootja DUNE üllatab aga kliente eriti suure valikuga klaasist ja naturaalsest kivist plaatidega.

www.kodustuudio.ee

Hetkel kuum