Äripäev • 21. september 2015 kell 16:52

Hardo Pajulast saab Postimehe peatoimetaja

Uus Postimehe peatoimetaja Hardo Pajula (paremalt kolmas) koos Tõnis Haaveli ja Kaur Kenderiga Pajula raamatu "Majanduslik inimene ja poliitiline loom" esitlusel.  Foto: Raul Mee

Postimehe uueks peatoimetajaks saab majandusanalüütik ja kauaaegne Postimehe kolumnist Hardo Pajula, kes asub sellesse ametisse 23. septembril.

Postimehe praegusest peatoimetajast Merit Koplist saab Postimehe juhatuse esimees.

Eesti suurima päevalehe juhtimises toimuvatest muutustest kirjutas esimesena Delfi. Esimest intervjuud Postimehe uue peatoimetajaga saab lugeda siit.

„Hardo kõrged erialased teadmised, võime näha suurt pilti ning oskus seletada keerulisi teemasid lihtsasti ja arusaadavalt, on kindlasti omadused, mis Postimehe toimetuses, veergudel ning ühiskonnas laiemalt diskussiooni elavdavad,“ kommenteeris Postimehe veebis Eesti Meedia AS juhatuse esimees Sven Nuutmann.

Eesti Meedia on Postimehe omanikfirma, mis kuulub Margus Linnamäele.

Samuti andis Nuutmann Postimehe vahendusel teada, et Postimehe juhatuse esimehe kohalt lahkub Janeck Uibo, kes sai Postimehe juhiks vähem kui kuu aega tagasi. Tuleb hakata tööd tegema ja paraku alguses läheb natukene auru taustainfo kogumisele ka, rääkis Uibo augusti lõpus ametisse asudes.

Nüüd ütles Nuutmann Postimehele, et Janeck Uibo lahkub juhatuse esimehe kohalt. „Janecki poolt välja pakutud visioon ja statreegia ei leidnud ettevõttelt vajalikku toetust,“ tõdes Nuutmann.

Janeck Uibo jätkab Margus Linnamäele kuuluvas UP Investis, mis on Eesti Meedia omanik.

Hetkel kuum