Äripäev • 23. veebruar 2016
Jaga lugu:

Leedo: kaitsevägi ei ole minuga parkla kasutamise teemal läbirääkimisi pidanud

Vjatšeslav Leedo on pettunud.  Foto: Andras Kralla

Vjatšeslav Leedo saatis Äripäevale kommentaari, milles lükkab ümber väite, nagu oleks kõnelused tema parkla kasutamiseks paraadi ajal nurjunud.

Nädala eest avaldas Äripäev artikli „Leedo parkla jääb paraadilt kõrvale“. Kirjutasime siis, et vabariigi aastapäeva paraadi kutsetega külalised peavad paraadile saabuma Vabaduse väljaku ääres asuva parkla asemel bussipeatusest, sest parkla omaniku Vjatšeslav Leedo firmaga kokkuleppele ei jõutud.

Vjatšeslav Leedo saatis oma kommentaari, mille avaldame muutmata kujul.

Vjatšeslav Leedo kinnitusel ei ole kaitsevägi tema poole nimetatud parkla kasutamise osas pöördunud ning samuti pole temaga peetud mingeid läbirääkimisi sel teemal.

“Väga kummastav on meedia vahendusel lugeda, justkui oleks minuga peetud mingeid läbirääkimisi või mitte kokkuleppele saadud minule kuuluva maa kasutamises,” on Leedo hämmingus. "Olen Eesti kaitseväest alati lugu pidanud ning seda kahetsusväärsem on nüüd lugeda, et selline usaldusväärne organisatsioon on äkitselt asunud levitama valeinfot ja laimu. Ei oleks midagi sellist kaitseväelt oodanud,” kirjutab pettunud ettevõtja.

Leedo sõnul on kaitsevägi varasematel aastatel tõepoolest Kaarli pst 2 parkla kasutamiseks tema poole pöördunud ning alati on ka maa kasutamises kokkuleppele jõutud. Sel aastal aga temaga läbirääkimisi ei peetud. “Samas näiteks politsei- ja piirivalveameti soovile võimaldada operatiivsõidukitele paraadi ajal parkla kasutamine, tuli kinnistut haldav ettevõte loomulikult vastu,” kinnitab ettevõtja koostöövalmidust.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum