Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Masinatööstur palkab 85 uut töötajat: eksporditellimused kasvavad
Möödunud aasta teise pooles tegevust alustanud masinatööstusettevõte Heavy Industry Estonia alustab värbamiskampaaniat, et leida järgneva kuue kuu jooksul 85 uut töötajat, teatas ettevõte Tööstusuudistele.
Heavy Industry Estonia juhataja Marko Lavingi sõnul on ettevõttel kasvav eksporditellimuste portfell, mille teenindamiseks vajatakse nii oskus- kui lihttöölisi. "Töökohtade loomine ja investeeringud käivad käsikäes. Tegeleme aktiivselt mõlema suunaga," ütles Laving.
Rahvusvaheliste indeksite järgi vabaduselt maailma esirinnas sammuv Eesti seisab tõsiste väljakutsete ees: kätte võidetud vabaduste ja demokraatia eest tuleb seista iga päev. Võti pole mitte valitsuse varnas, vaid iga kodaniku enda taskus, tõdevad endine riigipea Kersti Kaljulaid ja advokaadibüroo Sorainen partner Allar Jõks saates „Soraineni sagedus“.