Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eskimo jäätis sattus rassismisüüdistuste alla
USAs on Eskimo Pie nime kandev jäätis sattunud rassismisüüdistuste alla ja ka Soome Eskimo nime kandva jäätise tootja ütles, et kaalub nimevahetust, kirjutab Yle uudisteportaal.
USA jäätisetootja Dreyer's Grand Ice Cream teatas nädalavahetusel, kavatseb muuta Eskimo Pie jäätise nime sobimatu sõna „eskimo“ tõttu. Jäätisebrändi tooteid kaunistab väike tumedapäine poiss karvakapuutsiga talvejopes.
Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt hüve – see on muutumas tööandja konkurentsieeliseks, mida ootavad nii noored spetsialistid kui ka kogenud töötajad. Mida tervisekindlustus tegelikult katab, kuidas on töötajate ootused viimastel aastatel muutunud ja kuidas see kõik mõjutab tööandja brändi?