Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Wirecardi allakäik põhjustas ebameeldivusi ka ühele Eesti idufirmale
Kuna Saksamaa finantsgigant Wirecard on välja kuulutanud pankroti, siis tuleb ka e-residentidele teenuseid pakkuval Xolol suunata oma tulevased kliendid varasemate partnerite juurde finantssektoris.
Finantsteenuseid pakkuva Wirecardi endine juht Markus Braun võeti vahi alla. Teda kahtlustatakse raamatupidamispettuses ja turu manipuleerimises, teatas Müncheni prokuratuur.
Eesti e-residentide teenusepakkuja Xolo tõi koostöös Saksa pangaga Wirecard turule pangandusteenuse, mille abil e-residendid saavad avada pangakonto Eestit külastamata.
Eile teatas „Pealtnägija“ kurioossest juhtumist, kus neil oli ühes idufirmas kokku lepitud intervjuu, kuid kui võttemeeskond kohale jõudis, tegi politsei parajasti selles idufirmas läbiotsimisi. Tegu oli tuntud ettevõtja Allan Martinsoni firmaga.
Täna esmakordselt toimunud Eesti start-up-auhindade jagamisel sai tarkvarafirma Reverse Resources asutaja ja juht Ann Runnel isegi kaks tunnustust – isiklikult stereotüüpide murdja ja oma ettevõttele Reverse Resources maailmamuutja tiitli.
27. septembril toimub Tallinnas eksklusiivne kinnisvarainvestoritele suunatud kohtumine, kus osalevad Dubai suurima erakinnisvaraarendaja DAMAC Properties esindajad.