LHV teatas augusti alguses, et plaanib aktsiakapitali suurendada enam kui 25 miljoni euro võrra ning selleks emiteeritakse kokku 905 000 aktsiat, igaühe hinnaks määrati 28 eurot – 1eurone nimiväärtus ning 27eurone ülekurss.
LHV Groupi nõukogu kinnitas täiendavate aktsiate märkimishinnaks 34 eurot, esialgu oli ühe aktsia hinna alampiiriks plaanitud 28 eurot. Samuti on nüüd märkimisel eelisõiguse saamiseks vaja 33 aktsia asemel rohkem väärtpabereid.
Kes oleks arvanud, et elu Tallinna börsil niivõrd põnev saab olla? Kohalike pangaaktsiate hinnad hüppavad ning ees on oodata kaht uut rahakaasamist: raha küsivad värske ükssarvik LHV Group ning Tallink, millest esimese otsa nüüd vaatangi.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.