Peatükid

Password 2018 pildis

https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180409/BOOK02/180409776/AR/0/AR-180409776.jpg

Eesti suurim turunduskonverents ja -gala Password 2018 toimus 28.–29. märtsil Tallinnas Nordea Kontserdimajas. Seekord keskendus Password turunduse uuele reaalsusele ja rääkis moodsast turundusest.

Turunduse uus reaalsus on lühidalt järgmine: tarbijad tahavad brände, millel on mingi sügavam mõte ja mis tegelikult ka hoolivad maailmast. Orjapidamine ja loomapiinamine pole enam OK. Turundus ei ole ka enam eraldiseisev osakond ega funktsioon, vaid pigem kogu ettevõtet hõlmav tegevus. Teisisõnu – turundus on osa ettevõtte kultuurist.

Niisama mööda minna ei saa ka faktist, et suurtel ettevõtetel on väga suur võim paljude inimeste otsuste üle. Head turundusjuhid kasutavad ettevõtte võimu turunduses vastutustundlikult. Kantar Emori uuringust selgus, et lausa 73% eestlastest eelistab brände, mis seisavad millegi eest hea.

Emotsioon ja kaasamõtlemine. Konverentsi korraldaja on õnnelik, kui suudab osalejatele emotsiooni ja mõtteainet pakkuda. Põnevaid esinejaid ja osavõtlikke kuulajaid jagus nii Nordea Kontserdimaja sinisesse saali kui ka Apollo kinosaali vestlusringidesse.
Iisraeli meedia­agentuuri Mediacom kampaaniate planeerija Gilad Kat ja Iisraeli Procter & Gamble brändijuht Seffi Tsarfati rääkisid Passwordil Iisraelis tehtud suurematest Alwaysi ja Gillette’i kampaaniatest.
Passswordi tihedasse päevakavva mahtus ära ka üks lõbus naerujooga sessioon , kus osalejad said naerulainetuse taktis laginal naerda.
Avaakordi andis Eesti suurimale turunduskonverentsile Best Marketingi asutaja ja Password 2018 programmijuht Hando Sinisalu.
Coop Panga turundusjuht Tiina Tali esimesed emotsioonid vahetult pärast aasta turundusteo grand prix võitmist.
Erik Sakkov paljastas, mis oli 1eurone geniaalne kingitus pankurilt suurpiimatöösturile, kui ülemus ütles, et eelarve on piiramatu.
Päevale pani meeleoluka punkti teravat huumorit armastav Anu Saagim.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. April 2018, 11:04

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing