Citadele paindlik auto- ja motoliising toob uue sõiduki kiiresti majja

Citadele paindlik auto- ja motoliising toob uue sõiduki kiiresti majja

07. juuli 2016, 16:34
Citadele Leasing & Factoring OÜ müügijuht Priit Ärmpalu
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160707/CLIENTBLOG/160709826/AR/0/AR-160709826.jpg

Suvi on hoogsalt alanud ja muutnud puhkusel viibivad inimesed väga liikuvaks. See omakorda on pannud nii mõnegi mõtlema uuele sõidukile. Citadele liising pakub turul paindlikumaid tingimusi
auto- ja mootorratta liisingule.

Liisingu vormistamine on lihtne ja kiire ning tingimused on paindlikud nii era- kui ka ärikliendile. Pakkumise saamiseks tuleb paluda müüjal saata Citadelesse auto või mootorratta hinnapakkumine või täita liisingutaotlus internetis. Seejärel võtab taotlejaga ühendust personaalhaldur, kes jääb klienti teenindama kogu tema lepingu kestmise ajal. Haldur vastab kõigile tekkida võivatele küsimustele nii liisingu kui ka teiste pangateenuste kohta ning üheskoos leitakse kliendile sobivaim lahendus. Kliendile jääb vabadus valida just tema maitsele vastav sõiduvahend.

Citadele lubadus on, et haldur võtab liisingu taotluse esitajaga ühendust kohe ning kliendikeskse ja paindliku pangana antakse vastus võimalikult kiiresti, ühe tööpäeva jooksul. Liisinguga saab soetada kuni 15 aasta vanuse auto, mootorrataste puhul on vanusepiiriks 10 aastat. Soovides pakkuda kliendile parimat lahendust on loobutud paljudest ahistavatest tingimustest, mis just suurte pankade puhul seavad kliendi koormava fakti ette: näiteks ei pea Citadele panka laekuma kliendi sissetulekud ega ole ka nõutav panga kliendiks hakkamine.

Vastutustundliku laenamise põhimõtte kohaselt soovitab liising kliendil põhjalikult tutvuda esitatud pakkumisega, ta peaks hindama oma maksevõimet ning omama infot lepingu sõlmimisega kaasnevate ja liisinguperioodil tekkivate täiendavate kulude kohta. Kogu vajaliku info annab kliendile liisinguhaldur, kes nõustab valikute tegemisel ja vastab tekkivatele küsimustele. Juba sõlmitud liisingulepingust on seaduse kohaselt võimalik 14 päeva jooksul ka taganeda.

Citadele liising finantseerib meelsasti ka välismaal töötavate inimeste sõidukiostu. Samuti on võimalik saada heade tingimustega auto- ja mootorrattaliising isegi kaskokindlustuseta.

Kui hindate personaalset lähenemist, võimalust igal ajal oma halduriga ühendust saada ja paindlikku, just Teile sobiva finantseerimislahenduse leidmist, siis leiate Citadele näol kindlasti sobiva koostööpartneri. Iga krediidiasutusel on erinevad laenutingimused ning intressitase, igal on ka teenindusstiilis omad plussid ja miinused, Citadele eelis on paindlikkus ning erinevalt turuliidritest personaalne lähenemine, iga klient on oluline.

Baltimaade ühe suurema finantsinstitutsiooni Citadele Eesti filiaali sünniks võib pidada 1. augustit 2010.

Vaatamata suhtelisele noorusele on pank leidnud Eesti turul oma koha, pakkudes teenuseid peamiselt äriettevõtetele, ent ka eraisikute kliendibaas kasvab päev-päevalt. Citadele on ka sotsiaalselt aktiivne, sponsoreerides puuetega ja erivajadusega inimesi, sporti, lastekodusid, varjupaiku ning toetades kultuurisündmusi. Citadele panga teenusteportfell katab kõik valdkonnad alates arveldamisest kuni maksekaartide, laenude ja investeeringute juhtimiseni.

Küsi soodsat ja kiiret liisingupakkumist juba täna!

Citadele Leasing Factoring OÜ
Roosikrantsi 2
10119 Tallinn
Eesti Vabariik
+372 77 00 000
liising@citadele.ee
www.citadele.ee

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    07. July 2016, 16:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing