Aasta ehitaja: tööd on vähem, kuid suurt kriisi ei paista

  Kuigi ehituses on tunda, et käiakse rohkem tööd küsimas ja uusi ehitusobjekte on vähemaks jäänud, siis suurt kriisi praegu mitmetel põhjustel ei paista, rääkis Ehitustrust ASi projektijuht Veiko Seliste saates „Eetris on ehitusuudised“.

  Räägime ka eelmisel aastal "Aasta Ehitaja 2023" tiitli võitnud Veiko Selistega, kas see auhind on tema elus midagi muutnud ja mis on eduka projekti elluviimisel kriitilise tähtsusega tegurid. Milles seisneb hea projektijuhi edu võti ja milliseid oskusi ja omadusi on selleks vaja?

  Samuti toome esile, et ehitaja elukutse mainet tuleks tõsta ja väga suur roll selles on usaldusel, sest klienti saab ainult üks kord petta. Teist võimalust enam ei anta, mistõttu väga oluline on lubadustest kinni pidada ja suure tähtsusega on objekt õigel ajal lõpetada. Kriitilise tähtsuse omandab ka koostöö erinevate osapoolte vahel, et projekteerima ja ehitama peaks ainult üks kord.

  Lõpetuseks räägime ehitusturu suundumustest, uutest avanevatest võimalustest ja miks ehituses tööjõu kättesaadavus ei pruugi lähiaastatel suureneda.

  Saatejuht ja foto: Teeli Remmelg

  • Eetris on ehitusuudised
  • 05.03.2024
  KIIRUS:
  Aasta ehitaja: tööd on vähem, kuid suurt kriisi ei paista
 • Hetkel kuum