Jõuluvana Engelberthi hinnangul pole majanduslangus kingikotte mõjutanud. Kõlas ka soovitus kingitustega mitte üle pingutada.

- Jõuluvana Engelberth palub võtta rahulikult nii jõululauas, aga ka kinke tehes.
- Foto: Erakogu
"Ma tean, et tahetakse head, aga vanemad ja tädid võivad törts üle pingutada, kui see vaene laps peab juba üheksandat korda luuletust lugema," rääkis Engelberth Äripäeva raadios.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.