Ülo Toomsalu • 29. oktoober 2003 kell 6:10

EPL: Hugo Bossi müüb Stockmanni endine turvaülem

Rahva Raamatu ruumidesse koliva Hugo Bossi esindajaks Eestis on osaühing Versus Invest OÜ, mille juht on endine Stockmanni turvaülem Kerri Ulp.

Versus Invest tegeleb veel ka Joopi kaubamärgi esindamisega Eestis.

Ulp kinnitas, et tema firmal on Hugo Bossi esindusõigus ning hoolimata kärast Rahva Raamatu ümber on plaan endiselt seal ka kauplus avada, kirjutab Eesti Päevaleht.

Ulp ei soostunud rääkima võimalikust uue kaupluse käibest ja avamistähtajast. ?Hugo Boss on Eesti meeste lemmik,? ütles Ulp, põhjendades oma kindlust ettevõtte edukuse suhtes.

Peale Versus Investi müüb Hugo Bossi toodangut praegu ka Stockmann.

Stockmanni müügigrupi juhendaja Terje Mäos kiidab Hugo Bossi kaubamärgi edu, kuid möönab, et uue kaupluse lisandumine kasvatab konkurentsi.

Kaks aastat tagasi lahkus tollane turvaülem Kerri Ulp Stockmannist poolte kokkuleppel. Eesti Päevalehe andmetel sai tüliõunaks Stockmanni juhtide kõrvu jõudnud informatsioon, et Ulp oli alustanud tööandja seljataga läbirääkimisi Hugo Bossi juhtidega, et saada endale firma esindamise funktsioon Eestis. Nüüdseks on see ka realiseerunud ja endisest kaubamaja turvaülemast on saanud nende konkurent.

Hetkel kuum