Pille Kõresaar • 4. november 2003 kell 22:00

Sobiv kontorimööbel leitakse 24 tunni jooksul

Standard uus ekspressteenus on mõeldud väiksema tellimuse puhul kuni kuue uue töökoha soetamiseks. ?Tihtipeale juhtub, et kliendil on vaja uut töökohta kiiresti, kuid tavapärane mööblitellimine võib teatud juhtudel võtta aega kalendrikuu jagu päevi,? selgitab Evelyn Tenno, Standardi marketingi- ja müügidirektori assistent. Express- sarjade valikus on komplekte kõigist büroomööbli tooteperekondadest.

Alustuseks võib klient lihtsalt tutvuda mudelivalikutega veebilehel ja seejärel valida Express-komplektide hulgast välja endale sobiliku. Juba kodulehelt leiab toodete kohta tavapärasemast rohkem infot ? nii täpsed mõõdud kui ka hinnad. Valinud välja sobiva, võib lihtsalt helistada salongi või minna ise kohale. Kõik mööbliesemed on müügisaalis väljas ja hästi tähistatud. Kel kohaleminekuks aega ja tahtmist napib, saab tellimuse teha ka telefoni teel. Tähtis on, et ruumi mõõdud, kuhu mööblit vajatakse, saaksid edastatud kas siis telefonitsi, meilitsi või faksi teel. Standard garanteerib, et 24 tunni jooksul aidatakse kliendil leida sobiv komplekt, tehakse pakkumine ning lepitakse kokku sobivad transpordi ja paigalduse ajad. Ekspressteenusega jõuab mööbel kliendini keskmisest kaks korda kiiremini, kuna tõhusa tarne tagamiseks on valitud tooted juba valmistoodangu laos olemas.

Lahendus 24 tunniga ei tähenda, et klient peaks saama mööbli tingimata ööpäeva jooksul kätte, aga kõik toimib kaks korda kiiremini kui tavaliselt ja lahendus leitakse 24 tunniga. Klient ei pea pärast enam muretsema, kontorimööbel saabub kokkulepitud ajaks büroosse ning ühe töökoha paigaldus võtab keskmiselt 1 tunni.

Ekspressteenuse reklaamikampaania algas paar nädalat tagasi, aga Evelyn Tenno sõnul on seda teenust juba varemgi katsetatud ning pea kõigil mööblikaupmeestel on ladudes komplekte piisava varuga.

- Külliki Massa, Estonian Golf & Country Club

Tänapäeval liiguvad teadupärast kõik asjad kiiresti, nii on ka kiire mööblitellimuse vormistamine elementaarne. Milleks siis istuda kuu aega ja üritada töötada, laptop süles? Eriti veel, kui tegemist on rendipindadega või ettenägematu kolimisega. Leian, et ekspressteenus on igati positiivne lahendus ja seda just erandlikes olukordades.

Hetkel kuum