Sirje Niitra • 7. detsember 2005 kell 13:14

TopTours lõpetab Dubai reisid

27. detsembril väljub Tallinnast TopToursi viimane otsereis Araabia Ühendemiraatidesse, teatas reisikorraldaja.

Uue aasta algusest hakkab Dubaisse lennanud Estonian Airi lennuk teisipäeviti viima TopToursi kliente Egiptuse kuurortlinna Hurghadasse.

TopToursi juhataja Piret Ujoki sõnul lõpetab ettevõte Dubai reiside korraldamise planeeritust varem, kuna järgmiseks aastaks on broneeringuid oodatust vähem. ?Sügisese kütusehinna tõusuga langenud marginaalid ei võimalda meil alla 70%-lise täituvuse juures Dubai reise jätkata,? ütles Ujok, kelle kinnitusel on TopToursi Dubai reiside täituvus oktoobrist detsembrini olnud pidevalt veidi üle 80%. Ärajäänud Dubai reiside arvelt lisab firma otsereisi Hurghadasse.

Dubai reiside ärajäämine puudutab tänaseks ligi 50 broneeringut. ?Loodame, et piisav etteteatamine annab inimestele võimaluse oma puhkuseplaanid ümber teha,? sõnas Ujok. Uueks aastaks TopToursi Dubai reisi broneerinuile pakub reisikorraldaja kompensatsiooniks soodushinda kõikidele oma selle hooaja Egiptuse reisidele ning veel täiendavat lisasoodustust, kui väljumine on samal päeval broneeritud Dubai reisiga.

400 000 krooni suuruse aktsiakapitaliga AS TopTours kuulub 100-protsendiliselt Soome reisikorraldajale Inter Top Travel OY. Ettevõte tegutseb Soomes kaubamärgi TopMatkat all. Tegu on tootjafirmaga, mis ise reise ei müü. Soomes on TopMatkat reiside eksklusiivne müügiõigus Soome suurimal reisibüroode ketil MatkaVekka.

Hetkel kuum