Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. jaanuar 2006, 08:40

Eesti Päevaleht:

Julgeolekuekspert Jaanus Rahumäe hinnangul lasub süü Kadrioru lossis tuurinud noortepidude pärast presidendi turvateenistusel.

Arhitektide liidu aukohus taunis osaliselt arhitekt Enn Rajasaare tegevust Tallinna Sanatooriumi pargi skandaalse korterelamu-pansionaadi projekteerimisel ja kohustas teda tegema endast oleneva, et hoonest saaks tõesti pansionaat.

ASi Sebe juhatuse esimehe Riivo Seppari sõnul võib pakane häirida bussiliiklust.

Pühalepa vallavolikogu esitas teistele Hiiumaa valdadele üleskutse kaitsta oma ettevõtjaid ? põllumajandustootjaid, kes on jäänud ilma põllumajanduse registrite ja informatsiooni ameti (PRIA) jagatavatest pindalatoetustest või pidanud need tagasi maksma.

Postimees:

Põllumehed näeksid hea meelega, et piimatoodete hind tõuseks poes mõnevõrra, sest siis ei peaks tööstused kokkuostuhindu langetama ja saaksid ka ise kasumlikumalt majandada.

Käre pakane on mänginud trumbid kätte autovarastele ? nädalaga on Tallinnas näpatud koos võtmetega kaks luksusmaasturit ajal, kui omanik on auto hommikul kodumaja ette soojenema pannud.

Arhitektide liit tahab seisma panna Maakri tänava äärde 24korruselist ja 80 meetri kõrgust maja ette nägevat planeeringut, sest soovib kõrghoonetele sobiliku ja seetõttu hinnalise piirkonna hoonestamiseks korraldada konkursi.

Hansapanga Vene kontor sattus sealsete võimude löögi alla, kui maksuterminaatorid asusid põhjalikult uurima panga liisinguäri.

SL Õhtuleht:

Eesti juhtivad erakonnad nõuavad Kadrioru lossis presidendi ametiruumides peetud pidude kohta selgitusi. Poliitikute sõnul valitseb presidendilossis korralagedus ja vastutama peab kantselei.

Sakala:

Detsembris koos paljude kolleegidega Delux Domotexist lahkunud Tiia Varjund asus tööle uues firmas, mis tegutseb samades ruumides, kus omal ajal sündis Domotex.

Virumaa Teataja:

Seoses linnugripiohuga hakkavad volitatud loomaarstid lähemail päevil käima külades ja üles kirjutama, mitu kana ja muud kodulindu kuskil peetakse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing