Baltimaade kodu ja kontori veetarnijad lõid oma ühenduse

Airi Ilisson 12. juuli 2006, 13:11

Kontorisse ja koju veetarnimise teenust pakkuvate ettevõtete Balti assotsiatsiooni 16 liiget omavad 90 % turuosa.

Lätis registreeriti Baltimaade kontorisse ja koju veetarnimise teenust pakkuvaid ettevõtteid ühendav assotsiatsioon Baltic Regional Watercooler Association (BRWA). Peamiselt tegelevad veetootjad 20 liitriste veepudelite ehk mahutite tarnimisega.

'Vajadus liidu loomiseks kerkis esile juba ammu. Pakkumine vee tarnimise teenuste vallas on suur ning on väga oluline, et konkurents oleks aus ja terve. Samuti on tähtis, et kõik turul tegutsejad saavutaksid tarnitava vee kõrge kvaliteedi ning peaksid standardist kinni,' kommenteeris Naveen Singh, BRWA tegevjuht ja Eden Springsi Baltimaade regionaaldirektor.

Eestist kuuluvad liikmete hulka Eden Springs Estonia, KalevVesi, Vesiserv, Ofles, Gloria Vesi ja Saku Läte. Lätis on liikmeteks Karalavotu avoti, Markol, Venden, Eden Springs Latvia ja Vigo ning Leedus Sileka, Gelsva, Eden Springs Lietuva, brvbar;altinelio vandenys ja Vanvita.

Lisaks Singh’ile kuulub BRWA juhtkonda kolm aseesimeest: Natalja Solovjova (KalevVesi, Eesti), Leili Pavlova (Venden, Läti) ja Gedrius Vallis (Gelsva, Leedu).

Eden Springs on ainuke ettevõte, kes pakub vee tarnimise teenust kontorisse ja koju kõigis kolmes Balti riigis. Lisaks Baltimaadele omab Eden Springs tütarfirmasid 13 riigis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing