Kinnisvaramaaklerid tegid bändi

03. november 2006, 10:53

A4 Kinnisvara tähistab oma kahte edukat
tegutsemisaastat suurejoonelise peoga, mille tulud annetatakse Keila SOS
Lastekülale ning koostööpartnereid ja kliente tervitab firma maakleritest
koosnev bänd "A4", teatas ettevõte.

Ööklubis Astoria Palace toimuval sünnipäevapeol esineb kinnisvaramaakleritest koosnev bänd "A4", mille liikmed on Aleksandr Nani, Margit Selg, Meelis Kukk ja Triin Härms. Esimene singel on Y.M.C.A viisil ning selle sõnad on teinud Jana Hallas. "Tekkis mõte kinkida omaltpoolt midagi koostööpartneritele ja otsustasime, et see võiks olla laul," selgitas Meelis Kukk A4 Kinnisvarast.

A4 Kinnisvara otsustas pidu korraldades paluda oma külalistel jätta lilled kinkimata ning annetada lillede ostuks mõeldud raha Keila SOS Lasteküla laste harrastuste toetuseks.

Alates 2006. aasta juunist saavad A4 Kinnisvara kliendid peale kinnisvaravahenduse vormistada ka kodukindlustust. Samuti tegeleb A4 Kinnisvara moodulmajade müügiga. Lähitulevikus on plaanis hakata pakkuma ka kinnisvarahindamise teenust.

A4 Kinnisvara on loodud 2004.a. Peamiseks tegevusalaks on kinnisvaraga tehtavate tehingute vahendamine: korterite, majade, suvilate, kruntide, maade ja talude ost-müük ja üürimine. Lisaks vahendusteenusele pakub A4 kinnisvaramaaklerite koolitust ning koostöös ERGO Kindlustusega oma klientidele ka kodukindlustust

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. November 2006, 10:50
Otsi:

Ava täpsem otsing