Toivo Ninnas: Vabandust paluda, mille eest?

14. november 2006, 09:32

Tallinki nõukogu esimees Toivo Ninnas peab
arusaamatuks üleskutset, et juhatuse liikmed, kes Silja Symphonyl märatsesid,
peaksid avalikult vabandust paluma.

"Mille eest?" küsis Ninnas selle peale. Tallinki nõukogu esimees Toivo Ninnas usub, et avalikkus saab lähiajal teada, mis 24. oktoobril Silja Symphony pardal täpselt juhtus, kirjutas SL Õhtuleht.

"Me saame selle teada, tingimata. Me ju isegi tegime avalduse, et me uurime asja, ja me avalikustame ka uurimistulemused, aga igal asjal oma aeg," oli Ninnas rahulik.


Ta oli haiguslehel ega taha öelda, kas on juhtunust Enn Pandiga rääkinud või kas tema kõrvu on ka varem kostnud jutte juhtkonna ebasoliidsest käitumisest.

"Kui küsida minu arvamust, siis usun, et ega see sugugi kõigile ei meeldi, et eestlased ostsid sellise suure firma ära. Oleks vastupidi olnud, oleks kõik rahul olnud," vihjas Ninnas tõigale, et suvel ostis Eesti laevafirma Tallink suure Silja Line'i.


"Igal juhul ükskõik, mis eestlased ka ei teeks, see asi puhutakse võimalikult suureks. Ma ei arvagi, et kui röster põlema läks, oli see provokatsioon, tegemist on ikkagi sellega, et oleme muutnud agressiivseks ega taha olla enam väikevend," avas Ninnas skandaali tagamaid.

Seega põhjust vabandust paluda tema sõnul pole. "Vabandama - see on sama, kui te hakkate minu ees vabandama -, siis mille eest? Et kui vabandada, peab selge olema, mille eest," arvas Ninnas.

Tallinki töötajate usaldusisiku Mati Elmersi sõnul on Tallinki juhtivtöötajatel laamendav suhtumine. "Enn Pant on sellest kambast üks tagasihoidlikumaid," märkis Elmers.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. November 2006, 11:17
Otsi:

Ava täpsem otsing