ÄP fototoimetus • 20. november 2006 kell 22:00

Kaks laadimistundi tagab kaks kuud tööd

Mustast poolläbipaistvast pleksiklaasist ja alumiiniumraamiga Logitechi uue klaviatuuri diNovo Edge paksus on vaid 19 millimeetrit. DiNovo Edge on Logitechi esimene dokist laetav klaviatuur, kahetunnise laadimise järel kestab aku kuni kaks kuud.

Klaviatuuril on integreeritud puutetundlik navigeerimis- ja kerimispaneel ning sinihamba tugi klaviatuuri ja arvuti ühendamiseks. Lisaks on seadmel USB-vastuvõtja. Varasemate klaviatuuridega võrreldes on sellel vähem jooni ja nuppe. Lisaks puutetundlik tehnoloogia ja klaviatuuri pinnaga ühel tasandil juhtnupud. Klaviatuuri oranži tagantvalgustusega ikoonid on valgustamata olekus nähtamatud, neid valgustab funktsiooniklahvi vajutamine.

Klaviatuur pakub ka lisavõimalusi, näiteks Vista startmenüü käivitav stardiklahv ja otsingunupp. Puutetundliku TouchDisci abil saavad kasutajad kerida ja navigeerida graafilises kasutajaliideses ilma hiirt kasutamata. Ka kursorit saab liigutada TouchDisciga. Klaviatuur on varustatud kolme suuminupuga - sisse ja välja suumimiseks ning täisvaate jaoks.

Autor: ÄP

Hetkel kuum