1. detsember 2006 kell 15:28

Disney valis Eesti koostööpartneriks TV3

Walt Disney Pictures valis oma eksklusiivseks koostööpartneriks ja populaarseimate joonisfilmide näitajaks Eestis telekanali TV3.

Koostööleping tähendab võitu nii väikestele televaatajatele kui tervele perele, sest tänu sellele jõuavad juba lähiajal TV3 ekraanile näiteks "Kalapoeg Nemo", "Kollide kompanii", "Lelulugu" ja "Vennad karud".

Suurem osa filmidest on tõelised kassamagnetid; näiteks "Kalapoeg Nemo" kogus maailma kinodest 865 miljonit dollarit, "Kollide kompanii" 525 miljonit ning "Lelulood" kahe peale kokku enam kui 800 miljonit dollarit.

"Kalapoeg Nemo" ning mõlemad "Lelulood" kuuluvad ka kõigi aegade parimate animafilmide nimistusse. Eesti kinodes linastunud Disney filmid on kogunud enam kui sada tuhat sõpra.

"See on kahtlemata suur au," kommenteeris TV3 tegevjuht Toomas Vara Disney valikut. "Kõik meie poolt ostetavad filmid on väga head koguperefilmid, vaatamiseks nii suurtele kui väikestele ja seega sobivad hästi TV3 kui kvaliteetset meelelahutust pakkuva telekanali programmi," märkis Vara.

Disney lepinguga jõuavad lähiajal TV3 ekraanile säärased maailmakuulsused nagu - "Kalapoeg Nemo" (Finding Nemo), "Lelulugu" (Toy Story), "Lelulugu 2" (Toy Story 2) "Vennad karud" (Brother Bear), "Kollide kompanii" (Monsters, Inc.), "Putukalugu" (Bug`s Life)", Jumalaema kiriku kellamees" (The Hunchback of Norte Dame), "Mulan" (Mulan), "Lehmabande" (Home on the Range) jpt.

Hetkel kuum