Õismäe kortereid hinnatakse kõrgelt

Inga Viileberg 26. märts 2007, 00:00

Mõneti tõstab keskmisi korterihindu võrreldes näiteks Mustamäega ka Õismäe korterite suurem ruutmeetrite arv. Õismäe kahetoaline korter on reeglina umbes 52 m", Mustamäel aga kõigest umbes 45 m". Piirkonna peamiseks plussiks ja hindade tõstjaks on väljakujunenud hea infrastruktuur.

Väike-Õismäe on üles ehitatud äärmiselt kompaktseks piirkonnaks, kus kortermajad paiknevad korrapäraselt ning piisavalt on vajalikke teenidusasutusi.

Haaberstisse on rajatud elamise heaoluks kõik vajalik - Rocca al Mare kaubanduskeskus, Rimi ja Prisma supermarketid, Saku Suurhall, K-Rautakesko. Hästi planeeritud piirkonda on rajatud piisavalt koole ja lasteaedu, samuti loodud head võimlaused sportimiseks.

Siin on mitmeid spordiasutusi - Premia jäähall, Onistari tennisehall, spordiklubid Arctic, Arigato. Siin on sellised populaarsed vaba aja veetmise kohad, nagu Tallinna loomaaed, Harku ja Kakumäe rand ning Harku metsapark.

Oma väljakujunenud keskkonnaga ja hästi läbimõeldud planeeringuga on Õismäe privaatsem ning loob turvalisema tunde kui Mustamäe või Lasnamäe piirkonnad. Piirkonna väga suureks eeliseks teiste mägede ees on rohelus ning Harku ranna lähedus.

Väike-Õismäe rajamist alustati 1974. aastal. Piirkonna hoonestuse moodustavad valdavalt Õismäe keskmes paiknevad üheksakorruselised ja Õismäe äärealadel viiekorruselised korterelamud, mis vahelduvad üksikute tornelamutega.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing