Hille Tressum • 6. veebruar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Uus reisikorraldaja TEZ Tour meelitab eestlasi Türgiga

Paistab, et turismibüroo Novatours saab endale TEZ Touri näol konkurendi. Leedu turismiturul on Novatours 54% turuosaga liider, tal on tihedalt kannul Ida-Euroopa suurim reisikorraldaja TEZ Tour.

Ettevõte tuleb turule suurte ambitsioonidega, kuna Eesti turismiturgu jälgides on TEZ Tour aru saanud, et siin tegutsevad üsna väikesed ettevõtted. Seetõttu ei näe TEZ Tour takistust saavutada paari aastaga turuliidri positsioon.

Ettevõte ei loo Eestisse esindust, kuna turule tullakse nn Lääne-Euroopa mudeli järgi, mis keskendub tootearendusele, mitte jaemüügile. Avalöögiks on valitud eestlastele tundmatu Türgi kuurortlinn Bodrum, kuhu väljub esimene lend juba aprilli keskpaigas. TEZ Tour Eesti juhi Marina Laikjõe sõnul on Bodrumis kõik vajalik puhkuseks, lisaks on koht lennujaama lähedal.

"Kui ei ole võimalik nädalaks või kaheks puhkama sõita, pakume kolmepäevaseid lõõgastuspakette," sõnas kommertsjuht Lea Kroonmann.

TEZ Tour pakub veel reise Kreeka saartele ja Hispaaniasse. Enamikku sihtkohtadesse lennatakse flyLALi lennukitega, vaid Hispaaniasse lennutab reisijad Estonian Air.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt