Britid: Eesti ärimehed võiksid Inglismaal tegutseda

Annika Matson 06. mai 2008, 12:53

Briti suursaadik Peter Carter ütles, et
praegu on võimalused Briti turule sisenemiseks paremad kui kunagi varem.

Homme Rahvusraamatukogus toimuval E!UK digitaalse internetiturunduse seminaril tutvustab Carter Briti valitsuse pakutavaid võimalusi Suurbritannia turule sisenemiseks. "Praegu on võimalused Briti turule sisenemiseks paremad kui kunagi varem. Briti saatkonna investeeringute osakond ja Ühendkuningriik toetavad ettevõtjat kogu protsessi jooksul, alates esialgsest turuanalüüsist kuni tegevuskoha valiku ja maksuküsimusteni," selgitab saadik.

"Eesti ettevõtjatel on võimalik saada kogu info Briti turule investeerimiseks - nii ettevõtluskeskkonna olukorra kui turu võimaluste kohta - siitsamast Tallinnast," julgustab Carter Eesti ettevõtjaid rohkem tutvuma Suurbritannia võimalustega.

Briti saatkonna kaubandus- ja investeeringute osakond (UK Trade Invest) on Suurbritannia valitsusorganisatsioon, mille eesmärgiks on kahepoolsete kaubandussuhete arendamine. UKTI Eesti investeeringute osakond loodi Briti saatkonna juurde 2007. aasta alguses, et vahendada Eesti ettevõtete investeeringuid Suurbritanniasse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. July 2008, 17:13
Otsi:

Ava täpsem otsing