Täna algas kohvik Moskva pankrotimenetlus

28. aprill 2009, 16:23

Krediidiinfo andmetel suurtes võlgades
sipleva Kohvik Moskva OÜ pankrotimenetlusele pandi Harju maakohtu määrusega
hääled sisse.

Kohus nimetas ajutiseks pankrotihalduriks Ly Müürsoo ning määras kohtuistungi ajaks 2. juuni. Kohus peatas ka Kohvik Moskva vara suhtes toimuva sundtäitmise ning keelas kohvikul vara käsutamise pankrotihalduri nõusolekuta.

Müürsoo Äripäevale täna kommentaari anda ei saanud, kuna saab kohtumääruse ja Kohvik Moskva materjalid kätte alles homme. Kohviku juhatuse liikmelt Timo Tirsilt ei ole Äripäev oma küsimustele veel vastust saanud.

Pankrotihaldur peab välja selgitama võlgniku vara, kohustused ning kontrollima, kas vara katab menetluse kulud. Suletud on ka kohviku koduleht moskva.ee.

Krediidiinfo andmeil võlgneb Kohvik Moskva maksuametile üle 1,5 miljoni krooni väärtuses makse ning üle 211 000 krooni intressi. Samuti ootavad kohvikult võlgade tasumist kaks inkassofirmat, mis kokku tahavad saada kuni 280 000 krooni. Kohvikul on ka kaks liisinguvõlga suurusjärgus kuni 55 000 krooni ning veel maksehäireid. Tänase päeva seisuga on ettevõttel esitamata üks maksudeklaratsioon.

Selle aasta 1. aprillist kuulub Kohvik Moskva lätlasele Viktors Smirnovsile. Varasemad omanikud Sepo Kuri osalusega Sepnex Grupp OÜ ja Timo Tirsi osalusega Corplink OÜ on ärist lahkunud. Kohvik Moskva juhatuse liiga on äriregistri andmetel endiselt Timo Tirs.


Kohvik Moskva Kohvik Moskva

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. April 2009, 19:41
Otsi:

Ava täpsem otsing