Madis Tiik lahkub Eesti E-tervise SA juhatusest

Kadrin Karner 25. mai 2011, 17:02

Alates 01. juunist ei täida Madis Tiik enam Eesti E-tervise Sihtasutuse juhatuse liikme ülesandeid.

Tiik soovis vähendada töökoormust seoses doktoritöö ja muude tööülesannete täitmisega. "Olen e-tervise valdkonnas tegutsenud selle loomisest alates ning kindlasti jään sellega seotuks ka edaspidi, kuivõrd hiljuti määras Euroopa Komisjon mind president Ilvese kutsel tema poolt juhitava e-tervise töörühma nõunikuks," ütles Tiik.

Tal on enda sõnul väga hea meel, et sihtasutuse juhina tegutsetud nelja aasta jooksul on Eesti riiklik tervise infosüsteem edukalt käivitunud ning muutunud nii meedikute kui kodanike jaoks aina olulisemaks töö- ja infovahendiks.

Madis Tiik juhtis Eesti E-tervise Sihtasutust alates 8. märtsist 2007. Enne seda oli ta sihtasutuse nõukogu liige.  

Uue juhatuse liikme leidmiseks kuulutab Eesti E-tervise Sihtasutus välja avaliku konkursi. Kuni uue juhatuse liikme leidmiseni täidab sihtasutuse juhi kohuseid Pille Kink, kes juhib igapäevaselt sotsiaalministeeriumis E-tervise osakonda.

Eesti E-tervise Sihtasutus loodi 18. oktoobril 2005.a sotsiaalministeeriumi ja Eesti suuremate haiglate ning erialaliitude poolt. Sihtasutus arendab ja haldab Eesti riiklikku tervise infosüsteemi, loob lahendusi ja pakub teenuseid, mille eesmärk on toetada kvaliteetse ja kättesaadava tervishoiuteenuse osutamist. 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. May 2011, 17:02
Otsi:

Ava täpsem otsing