Miks valida oma maja soojustuseks Icynene vahtsoojustus?

Inimesed, kes mõtlevad tulevikule peavad kaaluma tõsiselt, milliseid materjale kasutada kui plaanis on eluaseme-tootmispinna ehitamine või renoveerimine. Selge on see, et energiahinnad ei lange enam, pigem  rühivad nad märkamatult tõusuteed. Siit tulenevalt on järjest olulisem kvaliteetse ja pikaealise soojustusmaterjali kasutamine.Icynene on Kanada firma, kes toodab aastast 1986 soojustusvahtu, mis on sobiv kõikile ehitistele, olgu siis tegemist puu, kivi või isegi metallkonstruktsiooniga.

Icynene kui kaubamärk on esindatud enamuses Euroopa riikides, kaasa arvatud Rootsi ja Norra ning paigaldusmahud kasvavad kõikjal pidevalt.

Miks siis ikkagi valida Icynene?Icynene soojustusvahud on väga kvaliteetsed materjalid, millesse on panustatud aastaid teaduslikku uurimistööd. Tänaseks tagavad nad suurepärase soojapidavuse,  loovad tervisliku siseõhu ning on väga pikaealised. Garantii Kanadas 50 aastat!

Soojapidavuse märksõnaks on hermeetilisus. Lisamaterjale kasutamata  saavutatakse 100% tuulekindlus, kuid samas jääb materjal teatud hulgal veeauru läbilaskvaks ehk hingavaks. Vaht jääb elastseks, ei pragune, liigub kaasa puitkonstruktsiooniga ning ei ima vett. Isegi kui mingitel tingimustel saab vaht märjaks kuivab see kiiresti ja säilitab esialgsed omadused.

Erinevate testide järgi võib väita, et energia kokkuhoid Icynene soojustuse puhul võib ulatuda 50 protsendini, võrreldes traditsioonilise  soojustsega.

Ka hoone siseõhu kvaliteet ei ole vähe tähtis, paljud ehitusmaterjalid sisaldavad erinevat tüüpi keemilisi ühendeid, mis põhjustavad allergijaid ning muid vaegusi, siis Icynene vahtu luues on teadlased suutnud vältida  kõiki neid ühendeid, mis võiksid inimest ekspluatatsiooni käigus kahjustada. Asjakohased uuringud on tehtud erinevates sõltumatutes uurimiskeskustes ning on saavutanud väga positiivseid tulemusi. Toote sertifikaat on leitav kodulehel.

Kuna vahu tootjaid on palju erinevaid ja on ka nn tundmatuid, siis tasuks alati uurida sertifikaatide olemasolu, sest üldjuhul on paljud soojustusvahud tööstuslikuks kasutamiseks ja ka oma omadustelt väga erinevad.

Icynene kui kaubamärk omab kõiki vastavadid dokumente ja on loodud just elamuehitusel kasutamiseks.

Suurepäraste omaduste  loetelu võiks jätkata veel kahjurikindlusega, hallituse tekke puudumise ja kiire töö teostamisega. Täpsemalt saab lugeda kodulehelt Icynene.ee ning veel põhjalikum informatsioon Kanada kodulehel Icynene.com.

Hetkel kuum