28. november 2014
Jaga lugu:

TOP100 võitja kogub kundede naeratusi

Olympic Entertainment Group juht Madis Jääger.
Olympic Entertainment Group juht Madis Jääger.  Foto: Andras Kralla

Edukamate Ettevõtete TOP100 võidu napsanud Olympic seob klientide naeratused töötajate motivatsiooniprogrammiga.

Olympic Entertainment Groupi tegevjuhi Madis Jäägeri sõnul on ettevõtte suurim eesmärk klientidele pakutavad positiivsed emotsioonid.

"Nii on näiteks meie kasiinodiilerite motivatsiooniprogrammi osa klientidelt kogutud naeratused - mida tihemini on kliendil põhjust oma rõõmsaid emotsioone välja näidata, seda parema töö on teinud teenindaja ning osa tema tulemustasust baseerub just sellel näitajal," rääkis Jääger. Ta märkis, et ettevõttel on väga mitmetasandiline töötajate motivatsiooniprogramm, mille komponendid on näiteks regulaarsed tulemustasud ja võtmemeeskonna optsiooniprogramm.

Jääger pidas möödunud aastat ettevõtte jaoks edukaks, kuna käivet kasvatati nii klientide usaldust suurendades, teenustevalikut laiendades kui ka mõne väiksema hasartmänguettevõtete ülevõtmise kaudu. Grupi käive kerkis mullu 7% võrra 145 mln euroni, kasum kosus samal ajal tosina protsendi võrra.

Eesti Edukamate Ettevõtete TOP100

Äripäeva edetabel, mis reastab Eesti suurimad edukad ettevõtted.

Pingerea aluseks on 500 käibelt suuremat Eesti ettevõtet. Lisaks käibele arvestame koondedetabeli koostamisel ärikasumit, käibe ja kasumi kasvu, rentaablust ning varade tootlikkust.

Tänavuses edetabelis osalemiseks pidi firma mullune käive olema vähemalt 14,7 mln eurot.

Pingerida näeb siit uudisest.

Äripäeva edetabelid leiab www.aripaev.ee/top

Ettevõtte tulevikuplaanidest rääkides ütles Jääger, et börsiettevõtte juhina saab ta anda vaid üldiseid kommentaare.

"Selge on see, et majanduse kasvades läheb inimestel üldiselt paremini ja nad on valmis rohkem kulutama just mitmekülgsemale vaba aja veetmisele. Kasiinomeelelahutus on suurepärane viis oma meelt lahutada ja igapäevaelu pingeid maandada. Sestap oleme põhimõtteliselt optimistlikud. Kahtlemata panustame iga päev OEG pakutavate teenuste kvaliteedi ja valiku tõstmisesse ning otsime võimalusi oma haarde laiendamiseks uutel turgudel," ütles ta.

Tänavu esimese üheksa kuu äritulu ulatus ettevõttel 110,4 miljoni euroni, mis on 4,3% enam kui aasta eest. Ettevõtte konsolideeritud kulumieelne ärikasum (EBITDA) kahanes eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 5,6%, 27,1 miljonile eurole. Puhaskasum kukkus aastaga 6%, 17,2 miljonile eurole.

Üheksa kuuga langes OEG müügitulu kõige enam Valgevenes ja Poolas, vastavalt 19,9% ja 14%. Sellele järgnes Eesti 6,8%-lise langusega. Kõige enam ehk 25,7% kasvas müügitulu Lätis.  

Autor: Sander Silm

Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt