Maarit Eerme • 11 veebruar 2016

Apollo trügib Riia kinoturule

Apollo tegevjuht Mauri Dorbek   Foto: Eiko Kink

2018. aastal plaanime Riiga rajada Apollo kõige suurema kino, ütles Apollo tegevjuht Mauri Dorbek kaubandus.ee-le antud intervjuus.

Dorbek lisas, et see on nende esimene laienemine Eestist väljapoole. „Arvan, et oleme näidanud ennast heast küljest, ja läbi selle tuntakse ka väljaspool Eestit meie vastu huvi,“ ütles Dorbek.

Olete viimasel ajal jõudsalt kasvanud. Eelmisel aastal ostsite ära Solarise kino, kohe avate suure meelelahutuskompleksi Mustamäe Keskuses. Millised on edasised plaanid?

Narvas Astri keskuses võtame kino opereerimise üle Forum Cinemase käest. Aprillikuu jooksul saame ruumid enda kätte, siis renoveerime need ja avame Apollo kino. 2017. aasta aprillis plaanime avada Tartus Lõunakeskuses sarnase kontseptsiooniga meelelahutuskeskuse nagu Mustamäe Keskuses. Hetkel asub meil Lõunakeskuses suuruselt teine kauplus ning meie eesmärk on ehitada see kinoga kokku. Lisaks mõtleme Tartusse ka Blenderi toomist.

Apollo kõige suurem kino tuleb aga 2018. aastal Riiga Akropolise keskusesse. See on ka siis esimene kord, kui läheme enda tegevusega üle Eesti riigi piiri.

Loe Äripäeva teemaveebist Kaubandus.ee täispikka intervjuud Apollo tegevjuhi Mauri Dorbekiga ning saad teada, millised olid Apollo investeeringud, kuidas jäädi rahule tulemustega, millised on tulevikuplaanid ning kuidas nad müüjaid motiveerivad.

Hetkel kuum