Kristjan Pruul • 1. november 2018
Jaga lugu:

Signaali uus omanik lubab uusi partnereid

AS Signaal TM praegune omanik olla ettevõtte ostnud oktoobris, äriregistris sellest märkeid ei ole.  Foto: Postimees/Scanpix

Tallinna linna kauase partneri, miljonite eurode väärtuses hankeid võitnud Signaal TMi salapärane omanik Thomas Karsten Beute lubab ettevõttel aidata leida uusi partnereid ja kaasata kapitali.

Pärast Äripäeva lugu Signaal TMi tegelikust kasusaajast Thomas Karsten Beutest elavnes ka Signaali nõukogu liige Tiit Arro, kes saatis PR-agentuuri vahendusel välja pressiteate uuest omanikust.

"Hollandi investorile Thomas Karsten Beutele kuuluv Oppius OÜ omandas 19. oktoobril 2018 Küprose ettevõttelt Luce Invest Limited 100% ASi Signaal TM aktsiatest," teatas Arro.

Thomas Karsten Beute on tema sõnul investorina sihiks võtnud investeeringud, mis haakuvad targa linna ja targa taristu teemadega ning kuna Signaal TM on just selles valdkonnas tegutsev hästi juhitud, innovatiivne ning kasumlik ettevõte, siis võimaluse tekkides otsustas ta selle äriühingu omandada.

Laiast ettevõtlikust haardest saab lugeda SIIT:

Ka lubas Thomas Karsten Beute teate vahendusel oma laialdaste rahvusvaheliste kontaktidega Signaal TMile teadmiste ja innovatiivsete lahenduste ekspordil abiks olla. Samuti peetakse läbirääkimisi partnerite leidmiseks ja edasiseks arenguks vajaliku kapitali kaasamiseks. Ses osas on Oppius OÜ nõustajaks rahvusvahelise investeerimispanga Oaklins M&A Baltics spetsialistid, seisab teates.

Beute on äriregistri andmetel Oppiuse omanikuks saanud aprillis, enne seda oli samuti Arro juhitud Oppiuse omanikuks samuti Luce Invest Limitedile kuulunud Halfred OÜ.

Signaal TMi omanike ringis toimunud muudatustest pole äriregistris seevastu jälgegi, selle kunagine valdusfirma CG Invest ühendati Signaaliga, misjärel peaks omanikuks osutuma Luce Invest Limited, kuid praeguse seisuga puuduvad äriregistris aktsiaseltsil Signaal TMi osanikud sootuks.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum