Kuigi ehitusettevõtjad tõdevad, et koroonaviiruse puhang ja sellega kaasnev majandusruumi vappumine on ka neid ärevaks teinud, ei torma ehitajad tööobjekte sulgema.

- Astlanda juhatuse liige Kaupo Kolsar tõdes, et ettevõtte töö on viidud kaugvormi üle, kuid ühtegi käimasoleva ehitusobjekti sulgemist nad ei plaani.
- Foto: Raul Mee
„Praegu on väga raske hinnata viirusepuhangu mõju ehitusele, kuna pole teada, kui palju inimesi on selles sektoris haigestunud,“ tõdes ehitusfirma Astlanda juhatuse liige Kaupo Kolsar. Ta tuletas meelde, et võrreldes riskipiirkondadega on nakatunute arv Eestis endiselt väike, mistõttu on Kolsari hinnangul tõsine oht, et ülereageerimise tõttu võib koroonaviirus minna ettevõtjatele veelgi kallimaks maksma.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Telemeditsiiniettevõte Viveo Health kaasas 2 miljonit eurot investeeringuid teiste seas Tallinki suuraktsionärilt Ain Hanschmidtilt ja Graanul Investi suuraktsionärilt Anders Andersonilt. Videosilla teel arstiabi pakkumisega püütakse ohjata ka koroonaviiruse levikut haigla ootesaalis.
Äripäeva idufirmade portaal FoundME.io rääkis start-up-ettevõtjate ja investoritega sellest, kuidas viirusepuhanguga kaasnevad väljakutsed start-up’e puudutavad.
Ülemaailmne investeerimismaastik on üha muutlikum. Kasvav protektsionism USA-s, uute tollitariifide oht, mured võimaliku majanduslanguse pärast ja püsivalt kõrged intressimäärad muudavad turutingimused keeruliseks. Selle taustal toovad Eesti investoreid maailma juhtivate börsidega ühendava investeerimisplatvormi Freedom24 analüütikud välja viis strateegiat, mis aitavad investoritel oma kapitali kaitsta ja uusi võimalusi avastada.