Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Nafta odavnemine jõudis lõpuks Eesti tanklatesse
Eesti suuremad tanklaketid lasid täna diislikütuse liitrihinna allapoole 1 eurot, kuna toornafta maailmaturul odavnes ning samas Eestis langetatakse homsest diisliaktsiisi.
Neljapäeval alandas diislikütuse hinda mitu Eesti tanklaketti, nende seas Olerex.
Foto: Olerex
Eestis tegutsevad Olerex, Alexela ja Circle K alandasid täna diislikütuse liitri hinna 99 sendile. Teistest veidi hiljem teatas hinnalangetusest ka Neste. Olerexi teatel oli viimati hind Eesti tanklates alla euro rohkem kui neli aastat tagasi, märtsis 2016.
Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt hüve – see on muutumas tööandja konkurentsieeliseks, mida ootavad nii noored spetsialistid kui ka kogenud töötajad. Mida tervisekindlustus tegelikult katab, kuidas on töötajate ootused viimastel aastatel muutunud ja kuidas see kõik mõjutab tööandja brändi?