Priit Pokk • 13. mai kell 10:12
Uudised
Ainult tellijale

Kõlvarti vastuseis valitsusega: ei saa aru, kuidas järgida 2+2 reeglit basseinis

Tallinna linnapea märkis tänasel pressikonverentsil, et jääb arusaamatuks, kuidas saab tagada uute leevendustega 2 + 2 nõuet. "Me peame ka aru saama, kuidas me hakkame seda jälgima. See on ka meie kohustus. Või siis tuleb ausalt tunnistada, et need viimased leevendusmeetmed tähendavad seda, et 2 + 2 valemit juba tagada pole võimalik."  Foto: Liis Treimann

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart rääkis tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil, et talle jääb segaseks peaminister Jüri Ratase eilne sõnavõtt, et esmaspäevast võidakse avada muude spordiasutuste kõrval ka ujulad.

"Pean tunnistama, et minu jaoks jäi arusaamatuks (teade – toim), mis puudutab basseine, sest mitme nädala jooksul on räägitud, et basseinid on viimased kohad, mida saab avada, sest nakatuse oht basseinides ja spaades on väga suur. Pole ka arusaadav, miks avatakse korraga nii basseinid kui spordisaalid ning mis on muutunud mõne nädala jooksul, kui esialgu oli jutt, et basseine saab avada kas sügisel või juulis-augustis, kuid nüüd avame järgmisel nädalal," sõnas Kõlvart.

    Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Hetkel kuum