Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Rahvusvaheline Finantskorporatsioon investeerib Bolti 20 miljonit eurot
Maailmapanga Gruppi kuuluv Rahvusvaheline Finantskorporatsioon (IFC) investeerib Bolti 20 miljonit eurot, et ühiselt Aafrika ja Ida-Euroopa turgudel transporditeenuseid arendada.
IFC investeeringu ja nõustamisteenuse eesmärk on aidata Boltil laiendada teenuste võrgustikku arenevatel turgudel, näiteks Ukrainas, Lõuna-Aafrika Vabariigis ja Nigeerias, et parandada neis riikides transporditeenuste kättesaadavust ning luua kohalikele väikeettevõtjatele uusi töökohti.
Ehkki ehitussektorit kirjeldatakse sageli kui majanduse vereringet, mille kaudu liiguvad nii investeeringud, tööjõud kui ka areng, siis välismõju survestab kõike üha enam. Viimased aastad on toonud küll teatud stabiilsuse, ent maailmas valitsevad pinged ja ja logistikariskid – näiteks pidevalt muutuv olukord Hormuusi väinas – mõjutavad ka Eesti ehitusturgu. Kuidas ja kui palju aga päriselt?