Ahti Assmanni juhitav Viru Keemia Grupp on Ida-Viru maakonna üks suuremaid tööandjaid.
Foto: Andras Kralla
Kahest Ida-Virumaal Lüganuse vallas kõrvuti olevast tselluloositehase võimalikust asukohast valis VKG välja põhjapoolsema, mis asub nende põlevkivitööstuse naabruses, vahendab ERR.
Viru Keemia Grupi juhi Ahti Asmanni sõnul viiks koalitsioonileppe elluviimine põlevkivituru kümne aasta tagusesse aega, mil hindu reguleeris konkurentsiamet.
Ühe jalaga hauas Eesti põlevkivitööstus otsib usinalt alternatiive, millest üks on prügi. Nimelt valmistuvad põlevkivitööstused suurteks investeeringuteks, et plastjäätmeid töödelda.
Tänapäeva kaubanduses ei määra edu enam üksik tehnoloogiline lahendus, vaid see, kui hästi erinevad süsteemid ja andmed tervikuks kokku töötavad. Saates arutletakse, kuidas muutunud ostukäitumine ja kasvavad ootused sunnivad kaupmehi oma tööprotsesse ümber mõtestama.