Madis Müür lahkus tülli läinud idufirma juhtinvestori kohalt
“Madis – tegele lahenduse kallal või astu tagasi,“ postitas idufirma FleetFox asutaja Martin Kristerson Funderbeami keskkonda nõudmise ettevõtte juhtinvestori suunas.
Idufirma FleetFox raha kaasamine algas tüliga, kuid firma juht Martin Kristerson kinnitab, et aktsionäridega otsitakse kompromissi, rahastusringi läbikukkumine ei ole variant.
Autopesu ja muud autohooldust pakkuv idufirma FleetFox leidis ellu jäämiseks ja edasi kasvamiseks uued investorid, kes annavad aga raha tingimustel, mis on ajanud tagajalgadele väikeinvestorite nimel kõneleva investori Madis Müüri.
Foruse juhatuse liige Einar Laagriküll arutleb, milliste väljakutsetega ettevõtted peavad praegu silmitsi seisma ja kui oluline on järjest sagenevate küberrünnakut ajastul mõelda ka füüsilisele turvalisusele. Kui füüsilise turvalisuse samme läbi ei mõtle, võivad ülejäänud mehhanismid osutuda täiesti kasutuks.