Rivo Sarapik • 3. oktoober 2016 kell 8:15

25aastaselt miljonäriks ja peaministri luigelaul

Tartu noormees Ergo Mõttus investeerib kinnisvarasse ja saavutas sellega rahalise vabaduse.  Foto: Andres Haabu

Äripäeva veebiraadio "Äripäev eetris" septembrikuu tegijad olid end kolme aastaga miljonäriks töötanud kinnisvarainvestor ning uue presidendi valimise kriis, mis õõnestab peaministri jalgealust. Siin on kuu viis kõige kuulatumat ja hetkelgi aktuaalset saadet.

Kõiki eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Kuu tegijaks nr 1 sai Ergo Mõttus. Tartus tegutsev noormees, kes alustas nullist investeerimist ning kogus kinnisvarasse panustades juba kolme aastaga esimese miljoni. Täna on tema passiivne sissetulek 65 000 eurot kuus. Kuula saatest, kuidas ta selleni jõudis.

Populaarne oli teinegi, Peeter Pärteli kogemus sellest, kuidas korteritesse investeerimine on jõukuse majja toonud. Kuidas raha ja kodud enda heaks tööle panna, saab teada saatest.

Kuu teema oli presidendivalimiste nurjumine parlamendis ja valijameeste kogus. Miks see peaminister Taavi Rõivase jalgealust õõnestab, kuula saatest.

Rikkaks hakkamise eeskuju Jaak Roosaare on taas kuu kuulatumate hulgas ja selgitab saates, kuidas on tema jõudnud nii kaugele, et pangakontole laekub 25 000 eurot kuus, lillegi liigutamata.

Palju kõrvapaare pälvis ka võimalik kinnisvarakriis, mille märke mitmed juba turul näevad. Millised need on ning kas langus tuleb või mitte, räägib Peeter Pärtel saates.

Hetkel kuum