Juhan Lang • Indrek Mäe • 12. detsember 2016 kell 13:30

Ühisrahastuse võlud ja valud: Crowdestate

Crowdestate'i juht Loit Linnupõld  Foto: Eiko Kink

Kuidas näeb välja ühisrahatuse kaudu kinnisvarasse investeerimine, millistel tingimustel saab Crowdestate'i kaudu raha kaasata ning millised riskid sellega kaasnevad, on vaid mõned küsimused, millele vastab tänases saates Crowdestate'i tegevjuht Loit Linnupõld.

Tegemist on viienda saatega sarjast, mille raames kutsume saatesse "Äripäev eetris" kõik ühisrahastusplatvormide esindajad. Nii on potentsiaalsetel investoritel ja rahakaasajatel võimalik saada vastused oma küsimustele ning luua laiem pilt ühisrahastusest kui investeerimisvõimalusest. Täpsemalt sellest, mida üks või teine platvorm endast kujutab ning milliseid investeerimisvõimalusi pakub. Juttu tuleb ka riskidest ühisrahastuses.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris. Nende hulgas on ka eelmised ühisrahastuse teemalised saated Estategurust, Fundwise'ist, Funderbeamist ja Investlyst.

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

 

Hetkel kuum