Rivo Sarapik • 30. juuni 2017 kell 14:20

Kogu tõde rikkuse valemist

Eurod.  Foto: Scanpix/Reuters

Äripäev Eetris saadete ühed kuulatumad on lood sellest, kuidas miljonäriks saada ning oma jõukust kasvatada. Siin ongi viis saadet, mida peab kuulama, kui on soov oma jõukust kasvatada.

Jaak Roosaare, Eesti tuntumaid investeerijaid ning selle ala eestkõnelejaid, rääkis saates, kuidas ta jõudis nii kaugele, et lillegi liigutamata laekus tema kontole 25 000 eurot kuus. Tema teekond ja õppetunnid investeerimiseni inspireerivad.

20aastane investor Villem-Oskar Ossip räägib saates sellest, kuidas ta mõned aastad tagasi investeerimisega alustas, sissepandud raha mitmekordistas ning miks tema oma raha ühisrahastusse ei pane.

 

Tartu ettevõtja Ergo Mõttus räägib saates, kuidas 14 aastaga kinnisvara abil igakuine passiivne tulu 65 000 euroni kasvatada ning kuidas kinnisvaraäri edukalt ja kasumlikult ajada.

Aasta ärimees 2017, LHV Grupi suuromanik ja investor Rain Lõhmus räägib saates, milliseid vigu on ta enda jõukuse kasvatamisel teinud ning mida neist õppinud.

Kolme aastaga rahalisse vabadusse? Tundub ulmeline, kuid just seda noor investor Joonatan Uusväli tegi. Kolm aastat tagasi Tallinna börsil oma esimese aktsiatehingu sooritanud Uusväli räägibki, kuidas ta selles nii edukas oli.

Lisaks neile viiele saatele on Äripäeva saadetes kogemust käinud jagamas mitmed teised nimekad investeerijad (nimel klikkides jõuab saateni) - Eesti edukaim pokkeriproff Madis Müür, armastatud telesaatejuht Marko Reikop, legendaarne Soome börsiguru Seppo Saario, armastatud näitleja ja koomik Jan Uuspõld ja paljud teised.

Kõiki eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum