Juhan Lang • 12. oktoober 2015 kell 13:39

Nordecon sõlmis maanteeametiga pika lepingu

Nordeconi ehitustööd  Foto: Raul Mee

Nordecon ja maanteeamet sõlmisid Järva maakonna, Hiiu maakonna ning Kose teepiirkonna riigimaanteede hoolduslepingud järgmiseks viieaastaseks perioodiks, teatas börsifirma äsja.

Kolme lepingu esimese aasta maksumus on kokku ligikaudu 3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ettevõtte teatel on hooldelepingute täitmine jaotatud viieks 12kuuliseks perioodiks ning järgmiste lepinguaastate maksumuse määramise aluseks on eelmise aasta lepinguline hind, korrigeerituna kalendriaastase tarbijahinnaindeksi muudatusega.

Nordecon ja selle tütarettevõtted teevad aasta läbi riigimaanteede hooldustöid peale Järva ja Hiiu maakonna ning Kose teepiirkonna ka Keila teepiirkonnas, ehk kokku enam kui 2600 kilomeetril.

Riigimaanteede hooldega on Nordecon tegelenud alates 2002. aastast, olles hooldekilometraažilt suuruselt kolmas teehooldeettevõte.

Nordeconi aktsia oli täna Tallinna börsil suurim tõusja, kerkides ligi 67 000 euro suuruse käibe juures veidi üle 4%, 1,030 eurole. Kokku sooritati aktsiaga neli tehingut.

Hetkel kuum