Mait Kraun • 17. oktoober 2016 kell 16:15

Merko alustas Paepargi arenduse kolmanda maja ehitust

Merko Ehitus  Foto: Raul Mee

AS Merko Ehitus alustas Lasnamäel asuva Paepargi korteriarendusprojekti kolmanda maja ehitamist, teatas ettevõte börsiteates.

AS Merko Ehitus on käivitanud Tallinnas Lansamäe linnaosas asuva Paepargi korteriarenduse kolmanda tornmaja ehituse. Arendusprojekti kõige merepoolsem 60 korteriga hoone, mis on 14-korruseline, valmis 2017. aasta lõpuks, teatas ettevõte.

Paepargi korteriarendusprojekt hõlmab kokku kolme 14-korruselist maja. 2015. aasta detsembris valminud esimeses majas on müüdud kõik korterid, 2017. aasta kevadel valmivas majas on saadaval alla kümne korteri. Kortermajade ümber on rajatud parklad ja haljastus ning kõnniteed, mis viivad Pae pargi terviserajale, mänguväljakutele ja jalakäijate sillale.

„Heakorrastatud Paepargi tiigi ümbrusese on Merko rajanud tervikliku rohelise elukeskkonna ja sinna tehtud korterid on saanud koduks sadadele peredele,“ kirjutas ettevõte börsiteates. „Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.“

Hetkel kuum