Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Investorid usuvad Trumpi valimisvõitu
Aina rohkem investoreid usub, et järgmise aasta USA presidendivalimised võidab praegune president Donald Trump, selgub RBC küsitlusest.
Ettevõtte poolt detsembris läbi viidud küsitluses osales 119 investorit ning 76 protsenti neist arvab, et Trump võidab. Veel septembris oli vastav näitaja 66 protsenti, kirjutas RBC USA aktsiate strateegia juht Lori Calvasina. Demokraatide võitu uskus detsembris 24 protsenti vastanutest.
Baltimaade esimese kaerajoogitootja YOOK Production AS emaettevõte Yook OÜ viib läbi avaliku võlakirjapakkumise, mille käigus saavad investorid märkida 11% aastase intressiga tagatud võlakirju. Emissioon annab Eesti, Läti ja Leedu investoritele võimaluse osaleda ekspordile keskenduva ettevõtte järgmises kasvufaasis.