26. september 2016 kell 5:29

Uus nutiseade 100 € või 200 € soodsamalt

Foto: Telia

Telial on oma olemasolevatele ja ka alles liituvatele äriklientidele hea uudis. Selleks, et ettevõtjad saaksid nii oma igapäevatöös kui ka ärireisil viibides kasutada parima kvaliteediga teenuseid ja moodsamaid seadmeid, pakub Telia neile võimalust soetada perioodil 19.09–31.10.2016 uus nutiseade kliendihinnast 100 € või 200 € soodsamalt. Nii saavad tööasjad Telia kiires 4G levialas aetud kärmelt ja soodsalt, ka välismaal olles. Soodushind kehtib kampaaniaperioodil kõigile nutitelefonidele, tahvel- või sülearvutitele.

Vaata videot!

Skandinaavias ja Baltimaades saab suhelda koduste hindadegaKui uute soetatud seadmetega liita ka Mobiilse elu pakett, on kõned, sõnumid ja mobiilne internet kasutajatele ka Baltimaades ja Skandinaavias viibides Eesti hinnaga. Mobiilse elu kliendid ei pea enam Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis ja Leedus viibides kõne- ja andmeside kasutamise eest rändlustasu maksma. Paketis sisalduvat andme- ja kõneside mahtu saavad Telia kliendid vabalt kasutada hoolimata sellest, kas nad viibivad Eestis või mõnes teises eespool mainitud riigis.

Online.ee pilvSoodustoodetega käib kaasas ka liitumine online.ee pilvega. Vaid 0,98 euro eest kuus saab teenuse kasutaja tarbida 20 GB pilveruumi. Online.ee pilv on turvalisim viis oma äri andmete hoidmiseks, millele pääseb kõigist seadmetest igal ajal ligi. Online.ee pilves saab hoida oma olulisi faile, jagada neid sõprade või äripartneritega ning teha oma arvutis, tahvlis ja telefonis olevatest failidest varukoopiaid. Online.ee pilve kasutajad on väärtustanud just varukoopiate tegemise võimalust. Eks kõigil tuleb ette olukordi, kus arvuti läheb katki, kukub maha, saab vedelikukahjustuse vms. Sellises olukorras on varundatud andmed hindamatu väärtusega. Samuti kiidavad kasutajad online.ee pilve dokumentide jagamise võimalust. Ettevõtted, kelle filiaalid või töötajad paiknevad erinevates kohtades, saavad pilve abil ühiseid dokumente vaadata ja kasutada.

Loe kampaania tingimuste kohta täpsemalt siit

Telias müügil olevate toodetega saab tutvuda e-poes: pood.telia.ee

Hetkel kuum