Tööinspektsiooni juhi Kaire Saarepi sõnul vigastatakse Eestis tööõnnetusena iga aasta umbes seitsesada sõrme, mis annab mõista, kui oluline on, et ettevõtted esitaksid riskianalüüsi.

- Tööinspektsiooni juht Kaire Saarep.
- Foto: Andras Kralla
"Näppude ja jäsemete lõikamine on hästi tavaline. Mille peale tööandjad ei tule, on see, kui palju võib tööandjale üks õnnetus tegelikult maksma minna. Töötaja pikalt haiguslehel viibime on tööandjale väga kallis," rääkis Saarep.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Seekordses „Energiakoolis“ räägitakse alternatiivkütuste rolli üle olukorras, kus fossiilkütuste hinnad on geopoliitiliste pingete tõttu tõusnud. Saatejuht Brent Pere vestleb Alexela jätkusuutlike kütuste arendusjuhi Artur Dianovi ja Hyundai järelteeninduse juhi Ahto Jõesaluga, et mõista, kas ja kuidas võivad alternatiivsed lahendused muutuda laiemalt kasutatavaks.