18. juuli 1996 kell 22:00

Eelmisel aastal meelitasid Kadrioru päevade raames toimunud vabaõhuballetietendused Luigetiigi ümber 15 000 inimest. Seekord esineb tiigile ehitatud laval Estonia teatri balletitrupp. Romantilisel klassikalisel balletiõhtul 22. ja 23. juulil on publiku ees Kaie Kõrb, Stanislav Jermakov, Tatjana Voronina ja teised balletisolistid, kes põhjalikumat tutvustust ei vaja.

Kõlakoja kontsertidel esinevad Airi Allvee, Vanaviisi, aga ka Sirje ja Väino Puura, Estonia teatri kvartett. 21. juulil esinevad Eesti Raadio kontsertorkestriga Ivo Linna, Jaak Joala ja Tõnis Mägi. Kahel päeval kell kümme on Kirdetiigil piknik. Pidu kaunistab 22. juulil kell 22 suurejooneline ilutulestik.

Fine 5 alustab suvehooaega vabaõhuetendustega Saaremaal Kuressaare lossi hoovis. Esitatakse kolme lühilavastust, millest Rene Nõmmiku seatud «1994» on pühendatud Estonial hukkunutele. M. Prousti romaanidest inspireeritud lühiballetis «Kaotatud aega otsides» osalevad ka tantsuteatri õpilased. Vihmase ilmaga toimub etendus lossis.

Juuli lõpus esinetakse Pirita kloostri varemetes.

Kuigi päevitada ei saa, on nädalavahetuseti ja esmaspäeva õhtuti Pirita rannas palju rahvast, kuna võrkpallimängu ei sega isegi vihm ja tuul.

Homme ja ülehomme on spordisõbrad oodatud kaasa elama Eesti rannavõrkpallisarja grand prix'le. Kuna osavõtjad, sh Soomest ja Venemaalt, on professionaalid, tõotab võistlus kujuneda põnevaks ja pingeliseks.

Kellel aga endal huvi võrkpalli mängida, võib seda teha rannas igal esmaspäeval kell 17. See on hea võimalus end veidi liigutada ning ka tööalaseid suhteid laiendada.

Hetkel kuum