22. märts 1998 kell 22:00

Tallinna emissiooni märgivad välisinvestorid

Reedel Londonis Nomura korraldatava võlakirjaemissiooni road-show'l osalenud Leemets ei soovinud nimetada investorite nimesid, viidates Nomura soovitusele mitte rikkuda äritavasid.

Leemets ütles, et Frankfurdis ja Londonis toimunud road-show on kulgenud plaanipäraselt. Tema sõnul on toimunud kohtumised kümmekonna investoriga, kellele pidi tutvustama Tallinna krediidivõimet.

Tallinnasse naastes lubas Leemets tutvustada emissiooni korraldust ja tähtaegu, kuid investorite nimesid siiski ei avaldata.

Road-show lõppedes emiteerib linn Nomura vahendusel 240 miljoni krooni eest võlakirju, kinnitas Leemets. Tema teatel on emissiooni-leping volikogu 2. aprilli istungi päevakorras.

Tallinna linna viieaastase tähtajaga 240 miljoni kroonine võlakirjaemissioon läheb linna kapitalieelarvesse, jagunedes investeerimiskavas määratletud projektide vahel.

Linnavalitsus valis Nomura emissiooni korraldajaks jaanuari lõpus seitsme pakkumise hulgast. Nomura oli ka Tallinna esimese, 480 miljoni kroonise võlakirjaemissiooni korraldaja. Teadmiseks toimetustele!

Leemets annab esmaspäeval linnavalitsuse ruumis 415 kell 12 road-show'd tutvustava pressikomverentsi. BNS

Hetkel kuum