ÄP fototoimetus • 10. august 2000 kell 22:00

Mida kinkida?

- Kingitusel ei tohi olla kindlasuunalist, vahel mõnitavat või pilkavatki tagamõtet. Olles teadlik mõne sõbra teatud pahedest, ei sobi talle kinkida esemeid, mis räägivad pahedest hoidumisest. Samuti ei kingita karskele alkoholi või kosmeetikast mittelugupidavale naisele kosmeetikakarpi.

- Kingituse valikul on kõige tähtsam, et see oleks personaalne. Loomulikult kergendate pereema vaeva, kinkides talle sünnipäevaks tolmuimeja, kuid see on siiski kõigile kasutamiseks.

- Tagasihoidlikult elavatele inimestele on mõttetu kinkida lauahõbedat, kristalli, maale vms. Jõukale ei kingita igapäevaseid tarbeesemeid, mida ta jõuab endale isegi poest osta.

- Pereliikmete vahel on lubatud igasugused kingitused, ka intiimsemat laadi ?pesu, sokid, sukad, toakingad, hommikumantlid. Intiimsemate kingituste hulka kuuluvad ka kallid ehted.

- Daam kingib väärtuslikumaid esemeid ainult lähedastele meessugulastele, abikaasale või peigmehele.

- Riietusesemeid kingitakse ainult sugulastele ja väga lähedastele tuttavatele, kelle maitset ja suurust teatakse. Kurb on ju saada kingituseks kaunis siidpluus või päevasärk, mis on väike või liiga suur.

- Seadke sisse kitsamas pereringis soovisedelite süsteem, mille alusel kinkija valiku teeb. Peamine, ärge unustage lähedaste sünnipäevi ära.

Autor: ÄP

Hetkel kuum