Ülo Toomsalu • 20. mai 2002 kell 7:02

Sakala: Viljandi Selveri ehitustööd on seiskunud

Viljandisse rajatava Selveri supermarketi ehitusel on tööd projekti muutmise tõttu seiskunud. Maja peab valmis saama septembri keskpaigaks.

'Praegu tehakse projekti veidi ümber, sest mitmed nõudmised on muutunud,' ütles hoonet ehitava aktsiaseltsi Pärlin juhataja Enno Pikkpõld Sakalale.

Päeval askeldab tulevase kaubanduskeskuse tellingutel paar-kolm meest ning ehitusel pole viimase poole aasta jooksul midagi silmanähtavalt edasi arenenud.

Keskuse rajamine algas mullu juulis ning veel praegugi on ehitusmeeste soojaku küljes teadetetahvel, mille andmetel pidi kaubamaja valmima eelmise aasta lõpul.

Kaubanduskeskuses on üldpinda umbes 3600 ruutmeetrit, millest Selver hakkab tegutsema 1200 ruutmeetril ja 1700 renditakse edasi.

Enno Pikkpõllu sõnul on praegu maja valmimise lõpptähtajaks 15. september. A-Selveri juhatuse liige Urmo Vallner on avaldanud lootust, et uus kauplus avatakse oktoobris.

Selveri supermarketi ehitab valmis Viljandi ärimehele Raivo Riisale kuuluv osaühing Lavo Kaubandus, mis on praegu Männimäel asuva Eliise kaubamaja omanik. Raivo Riisa on Sakalale väitnud, et pärast Selveri avamist suleb ta Eliise kaubamaja, mis on tegutsenud 1997. aastast.

Hetkel kuum